15 מילים על זוגיות | מטפלת משפחתית , מטפלת זוגית רעננה , הדרכה הורית
נמצאו 11 תוצאות עבור חיפוש התג : 15 מילים על זוגיות

ספסל בגן

ספסל בודד בגן על רקע צמחייה... (קרא עוד...)

ספסל בגן

ספסל בפארק מנחם בגין שבדרום תל אביב על רקע... (קרא עוד...)

רקע נייר ממוחזר

תצלום ניירות ממוחזרים בצבעים שונים. ניתן להשתמש בתצלום זה כרקע גרפי לעבודות דפוס כגון קטלוג, עלון... (קרא עוד...)

15 מילים על זוגיות

זוגיות מאופיינת לא באהבה שבתחילת הדרך ולא במשברים שבמהלך הדרך אלא בסלילה יומיומית של... (קרא עוד...)

אודות האתר ותחומי הפעילות

יועצת בריאות הוליסטית בוגרת The Institute For Integrative Nutrition מאמנת אישית ((ICF CERTIFIED פסיכולוגית ומטפלת משפחתית (MA). הכוונה ואימון לבריאות הנפש והתודעה תוך שינוי תזונה ואימוץ אורח חיים בריא. שילוב של תזונה נכונה ואורח חיים בריא,... (קרא עוד...)

ביקור וביקורת במרחב הזוגי

ביקורתיות מכשול אישי ובין אישי: אחת התופעות המשבשות את חיינו ואת הזוגיות שלנו היא הביקורתיות. כאשר אני אומרת ביקורתיות אני מתכוונת לכזו שאיננה בונה גם בהיבט האישי וגם בהיבט הבינאישי. בנסיון לתהות על קנקנה של הבקורתיות... (קרא עוד...)

טיפול זוגי ומשפחתי

כיום אין חובת הכשרה לבני זוג העומדים להתחתן ואין חובת הכשרה הורית לבני הזוג העומדים להביא ילד לעולם. ההתנהלות בדרך של ניסוי וטעייה היא הרת אסון. לכן ככל שיקדימו בני הזוג ליצור לעצמם את קוד היחסים המתאים להם וככל שיקדימו... (קרא עוד...)

תקשורת הורה ילד ללא כעסים

תקשורת הורה ילד ללא כעסים מה משבש תקשורת בין הורים לילדים: קורה שהילד מרגיז אותנו ומצליח להוציא אותנו מהכלים. אם דפוס כזה חוזר לעתים קרובות הילד לומד שלצאת מהכלים היא תגובה הולמת לתסכול ונוהג בהתאם למה שלמד מהוריו.... (קרא עוד...)

תאום הורי

הליך התאום ההורי מיועד להורים שהתגרשו ונשארו ברמת קונפליקט מאד גבוה. במצב זה כל נושא הורי מהווה הזדמנות לחסל חשבונות עם ההורה השני. אומנם הגירושים הסתיימו אולם הכעסים נותרו והם אלה שמפעילים אותם ביחסי ההורות שלהם. מי... (קרא עוד...)

פרופיל מקצועי

אני מאמין מערכות יחסים הפכו להיות סבוכים יותר מאי פעם והסיבה העיקרית לכך היא שבחברה הדמוקרטית בה אנו חיים כל מה שהיה מקובל פעם אין לו עוד תוקף. כל אחד מבני המשפחה אוחז במגילה הזכויות האישית שלו – מגילת זכויות... (קרא עוד...)

גירושים בשיתוף פעולה

גירושים הם תהליך כואב, יקר, רווי יצרים ומתמשך לעיתים עד אין קץ. ההשלכות של תהליך כזה מתקיימות הרבה מעבר לסיום הפורמלי של תהליך הגירושים. תהליך הגירושים במקרים רבים נעשה על גבם ועל חשבונם של הילדים, שהופכים השעיר לעזאזל של... (קרא עוד...)


 
אני שומרון: מטפלת זוגית ומשפחתית, ר"ח גולדברג לאה 5 דירה 7 רעננה
[ מטפלת משפחתית אני שומרון | מטפלת משפחתית וזוגית | כתבו לנו ]

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים