תאום הורי | מטפלת זוגית רעננה , מטפלת משפחתית , טיפול זוגות במשבר
נמצאו 7 תוצאות עבור חיפוש התג : תאום הורי

תאום הורי

הליך התאום ההורי מיועד להורים שהתגרשו ונשארו ברמת קונפליקט מאד גבוה. במצב זה כל נושא הורי מהווה הזדמנות לחסל חשבונות עם ההורה השני. אומנם הגירושים הסתיימו אולם הכעסים נותרו והם אלה שמפעילים אותם ביחסי ההורות שלהם. מי... (קרא עוד...)

טיפול זוגי ומשפחתי

אני שומרון מטפלת זוגית ומשפחתית עבודה עם זוגות במשבר וזוגות המבקשים סגנון שונה של תקשורת הדרכה הורית סביב בעיות גיל ההתבגרות, מריבות בין אחים, קשיים בבי"ס עבודה עם משפחות המבקשות לשפר מערכות יחסים... (קרא עוד...)

כתבו למטפלת הזוגית אני שומרון

תודה שבחרתם לכתוב לי.לפגישת היכרות או לכל שאלה וענין צרו עימי קשר ואחזור אליכם בהקדם.  אני שומרון   רח' גולדברג לאה 5 רעננה   סלולר. 052-2525555   טלפון: 077-48248010 * שם: * אימייל:... (קרא עוד...)

טיפול זוגי ומשפחתי

כיום אין חובת הכשרה לבני זוג העומדים להתחתן ואין חובת הכשרה הורית לבני הזוג העומדים להביא ילד לעולם. ההתנהלות בדרך של ניסוי וטעייה היא הרת אסון. לכן ככל שיקדימו בני הזוג ליצור לעצמם את קוד היחסים המתאים להם וככל שיקדימו... (קרא עוד...)

תקשורת הורה ילד ללא כעסים

תקשורת הורה ילד ללא כעסים מה משבש תקשורת בין הורים לילדים: קורה שהילד מרגיז אותנו ומצליח להוציא אותנו מהכלים. אם דפוס כזה חוזר לעתים קרובות הילד לומד שלצאת מהכלים היא תגובה הולמת לתסכול ונוהג בהתאם למה שלמד מהוריו.... (קרא עוד...)

פרופיל מקצועי

אני מאמין מערכות יחסים הפכו להיות סבוכים יותר מאי פעם והסיבה העיקרית לכך היא שבחברה הדמוקרטית בה אנו חיים כל מה שהיה מקובל פעם אין לו עוד תוקף. כל אחד מבני המשפחה אוחז במגילה הזכויות האישית שלו – מגילת זכויות... (קרא עוד...)

גירושים בשיתוף פעולה

גירושים הם תהליך כואב, יקר, רווי יצרים ומתמשך לעיתים עד אין קץ. ההשלכות של תהליך כזה מתקיימות הרבה מעבר לסיום הפורמלי של תהליך הגירושים. תהליך הגירושים במקרים רבים נעשה על גבם ועל חשבונם של הילדים, שהופכים השעיר לעזאזל של... (קרא עוד...)


 
אני שומרון: מטפלת זוגית ומשפחתית, ר"ח גולדברג לאה 5 דירה 7 רעננה
[ מטפלת משפחתית אני שומרון | מטפלת משפחתית וזוגית | כתבו לנו ]

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים