טיפול זוגי ומשפחתי | מטפלת זוגית רעננה , הדרכה הורית , טיפול זוגות במשבר
נמצאו 8 תוצאות עבור חיפוש התג : טיפול זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי ומשפחתי

כיום אין חובת הכשרה לבני זוג העומדים להתחתן ואין חובת הכשרה הורית לבני הזוג העומדים להביא ילד לעולם. ההתנהלות בדרך של ניסוי וטעייה היא הרת אסון. לכן ככל שיקדימו בני הזוג ליצור לעצמם את קוד היחסים המתאים להם וככל שיקדימו... (קרא עוד...)

טיפול זוגי ומשפחתי

אני שומרון מטפלת זוגית ומשפחתית עבודה עם זוגות במשבר וזוגות המבקשים סגנון שונה של תקשורת הדרכה הורית סביב בעיות גיל ההתבגרות, מריבות בין אחים, קשיים בבי"ס עבודה עם משפחות המבקשות לשפר מערכות יחסים... (קרא עוד...)

כתבו למטפלת הזוגית אני שומרון

תודה שבחרתם לכתוב לי.לפגישת היכרות או לכל שאלה וענין צרו עימי קשר ואחזור אליכם בהקדם.  אני שומרון   רח' גולדברג לאה 5 רעננה   סלולר. 052-2525555   טלפון: 077-48248010 * שם: * אימייל:... (קרא עוד...)

15 מילים על זוגיות

זוגיות מאופיינת לא באהבה שבתחילת הדרך ולא במשברים שבמהלך הדרך אלא בסלילה יומיומית של... (קרא עוד...)

ביקור וביקורת במרחב הזוגי

ביקורתיות מכשול אישי ובין אישי: אחת התופעות המשבשות את חיינו ואת הזוגיות שלנו היא הביקורתיות. כאשר אני אומרת ביקורתיות אני מתכוונת לכזו שאיננה בונה גם בהיבט האישי וגם בהיבט הבינאישי. בנסיון לתהות על קנקנה של הבקורתיות... (קרא עוד...)

פרופיל מקצועי

אני מאמין מערכות יחסים הפכו להיות סבוכים יותר מאי פעם והסיבה העיקרית לכך היא שבחברה הדמוקרטית בה אנו חיים כל מה שהיה מקובל פעם אין לו עוד תוקף. כל אחד מבני המשפחה אוחז במגילה הזכויות האישית שלו – מגילת זכויות... (קרא עוד...)

הדרכה למטפלים

הדרכת מתמחים והעשרת מטפלים הוא תחום עיסוק שנדרשת בו מקצועיות רבה, אבל במקביל יש בזה חזון להכשיר מטפלים שיגיעו לרמה המקצועית הגבוהה ביותר. מטפל מקצועי הינו מטפל שלאחר שלמד והפנים את מגוון הגישות והשיטות הטיפוליות... (קרא עוד...)

גירושים בשיתוף פעולה

גירושים הם תהליך כואב, יקר, רווי יצרים ומתמשך לעיתים עד אין קץ. ההשלכות של תהליך כזה מתקיימות הרבה מעבר לסיום הפורמלי של תהליך הגירושים. תהליך הגירושים במקרים רבים נעשה על גבם ועל חשבונם של הילדים, שהופכים השעיר לעזאזל של... (קרא עוד...)


 
אני שומרון: מטפלת זוגית ומשפחתית, ר"ח גולדברג לאה 5 דירה 7 רעננה
[ מטפלת משפחתית אני שומרון | מטפלת משפחתית וזוגית | כתבו לנו ]

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים