גירושים בשיתוף פעולה | טיפול זוגי ומשפחתי , מטפלת זוגית רעננה , טיפול זוגות במשבר
נמצאו 5 תוצאות עבור חיפוש התג : גירושים בשיתוף פעולה

גירושים בשיתוף פעולה

גירושים הם תהליך כואב, יקר, רווי יצרים ומתמשך לעיתים עד אין קץ. ההשלכות של תהליך כזה מתקיימות הרבה מעבר לסיום הפורמלי של תהליך הגירושים. תהליך הגירושים במקרים רבים נעשה על גבם ועל חשבונם של הילדים, שהופכים השעיר לעזאזל של... (קרא עוד...)

טיפול זוגי ומשפחתי

אני שומרון מטפלת זוגית ומשפחתית עבודה עם זוגות במשבר וזוגות המבקשים סגנון שונה של תקשורת הדרכה הורית סביב בעיות גיל ההתבגרות, מריבות בין אחים, קשיים בבי"ס עבודה עם משפחות המבקשות לשפר מערכות יחסים... (קרא עוד...)

תקשורת הורה ילד ללא כעסים

תקשורת הורה ילד ללא כעסים מה משבש תקשורת בין הורים לילדים: קורה שהילד מרגיז אותנו ומצליח להוציא אותנו מהכלים. אם דפוס כזה חוזר לעתים קרובות הילד לומד שלצאת מהכלים היא תגובה הולמת לתסכול ונוהג בהתאם למה שלמד מהוריו.... (קרא עוד...)

תאום הורי

הליך התאום ההורי מיועד להורים שהתגרשו ונשארו ברמת קונפליקט מאד גבוה. במצב זה כל נושא הורי מהווה הזדמנות לחסל חשבונות עם ההורה השני. אומנם הגירושים הסתיימו אולם הכעסים נותרו והם אלה שמפעילים אותם ביחסי ההורות שלהם. מי... (קרא עוד...)

פרופיל מקצועי

אני מאמין מערכות יחסים הפכו להיות סבוכים יותר מאי פעם והסיבה העיקרית לכך היא שבחברה הדמוקרטית בה אנו חיים כל מה שהיה מקובל פעם אין לו עוד תוקף. כל אחד מבני המשפחה אוחז במגילה הזכויות האישית שלו – מגילת זכויות... (קרא עוד...)


 
אני שומרון: מטפלת זוגית ומשפחתית, ר"ח גולדברג לאה 5 דירה 7 רעננה
[ מטפלת משפחתית אני שומרון | מטפלת משפחתית וזוגית | כתבו לנו ]

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים